Prosinec 2013

Nový blog

3. prosince 2013 v 22:10 | Fáďos |  Život obecně

Už to bude skoro rok, co jsem vymizel z řady aktivních bloggerů. Taky že se děly věci. Na blog mi tak nějak nezbyl čas. Nebyla chuť, nebylo o čem psát, ... Jednoduše v životě přišlo období, kdy život samotný připravil tak důležité a 'výživné' situace, že se virtuální svět octl na vedlejší koleji. Místo psaní jsem se pustil do prožívání toho, nad čím jsem se nejednou zamýšlel ve svých řádcích.

V lednu jsem nechal školy. A vyústily z toho jak nejlepší zážitky mého života, tak nějvětší změny.
V březnu jsem šel na dlouhodobou brigádu, kde jsem končil posledním červencem.
Během toho mne a mou přítelkyni několik měsíců téměř denně zaměstnávaly přípravy na pozdní léto a brzký podzim.
V srpnu jsme potom společně pěšky pokořili Svatojakubskou pouť ve Španělsku, což pro nás znamenalo nějakých 800 km a padl na to zhruba měsíc (viz foto nahoře - západ slunce nad Atlantikem; nejzápadnější výběžek Španělska, tzv. Konec světa).
Zasnoubil jsem se.
A přestěhoval do Brna.

A jelikož se tady pomalu usazujeme, začíná být nějaký ten čas i na starý dobrý blog. A proto jsem se rozhodl vyměnit ho za nový. Nebude to nejspíš žádná smršť článků, ale rád bych sem tam něco napsal. Původní blog tu nechám, ale aktivní budu už jen na této nové adrese: http://fadosuvzapisnik.blogspot.com/.
Překvapujete mne, že i po roce mlčení jste někteří reagovali na krátce vyřčenou myšlenku, jako by se nic nedělo. Přišli jste a okomentovali, jako dřív. A tak bych byl rád, kdybyste občas zavítali i na novou adresu, neboť bez čtenářů nemá žádný blog takový význam. Vážím si Vás.
P.S.: Články, kterých si nejvíc považuji a ke kterým mám nyní pocitově nejblíže jsem přemístil i na nový blog, nejsou tam však všechny.
Fáďos