Leden 2013

Aktuálně: Jeden velký strach pominul, takže přišli s chřipkovou epidemií

9. ledna 2013 v 19:14 | Fáďos
Strach svazuje. To víme všichni dobře. Je to negativní energie, která nás velmi limituje a mnohdy nás zcela ochromí. A je to také něco, co se velmi hodí mocným skupinám, které ovládají svět, neboť vystrašený člověk není schopen téměř ničeho. Maximálně toho, že se v jeho snaze projeví zoufalství a v důsledku toho začne kupit chyby, které se jim tolik hodí.

Situace ke konci roku 2012 mnoho lidí děsila s strašila. Jenže rok 2012 už je pár dní pryč a lidé zjistili, že se není čeho bát. Žádná katastrofa, které se bála asi většina populace, se nekonala. Lidé si oddechli a jejich možnosti se opět rozšířily do všech stran. Strach je opustil a oni se opět pustili do bádání, zkoumání, objevování. Ale to je něco, co se vůbec, ale vůbec nelíbí lidem a skupinám, které se tolik snaží zabránit lidem v duchovním rozletu a rozvoji, v probouzení. Velmi jim to vadí, a tak alespoň v tom českém rybníčku přispěchali s osvědčeným nástrojem - chřipková epidemie!

Včera a dnes jsem o ní zaznamenal první zprávy (např ZDE). V nemocnicích se nepatrně zvedl počet osob s problémy spojenými s chřipkou a toho se přece muselo využít. Je pravděpodobné, že v nejbližších dnech budeme tímto tématem zásobováni velmi hojně a já bych dnešním článkem chtěl apelovat na čtenáře s tím, že se přeci není čeho bát x).
Strach z nemoci tu obávanou nemoc přitahuje. Proto se nenechejte zastrašit a vrhněte se po hlavě do neznámých končin svého nitra, světa, či alternativních věd. Žijte a radujte se, neboť radost je nakažlivá! x)

Fáďos

Volme srdcem - shromáždění na podporu aktivní účasti při prezidentských volbách

7. ledna 2013 v 13:48 | Fáďos |  Na okraj
Stálí čtenáři o mém propojení s webem Srdce nové energie vědí. Z tohoto spojení vyplynulo i umístění tohoto oznámení na mém blogu:

Prostřednictvím mailu bylo Srdce nové energie požádáno o publikování zajímavé akce. Termín se však blíží.
Ve středu 9.1.2013 se v Brně na Moravském náměstí uskuteční shromáždění na podporu aktivní účasti při prezidentských volbách. Toto shromáždění se koná od 16:00 do 18:00 hodin a jeho hlavním cílem je při volbách upřednostnit srdce, neboť ono jediné nejlíp ví, koho si v hloubi sebe sama opravdu přejete zvolit.
SNE se rozhodlo podpořit tuto akci a doufáme, že se vás (nás) na Moravském náměstí sejde co nejvíce. Pojďme podpořit volbu srdcem.

Kde a kdy:
V Brně na Moravském náměstí,
9.1.2013 od 16:00 do 18:00

Hesla shromáždění:
Volme srdcem
Stop amnestii
Stop aroganci a hradě
Volme občanského kandidáta
Na hrad slušnost, moudrost, lásku...

Cíle shromáždění:
Poukázat na veřejné mínění.
Popohnat lidi k volbám.
Ukázat, že nikdo není sám.

Hlavní cíl:
Uvědomme si, na co máme prezidenta - co nám může dát.
Jak mi na něj můžeme působit, aby nám dal co potřebujeme.
Uvědomme si, že my jsme základ - my jsme stát - my držíme ekonomiku.

(Závěrem k tématu amnestie: Pro mne osobně je to složité téma a vnímám jej z více úhlů. O toto nechci čtenáře ochudit, a tak přikládám odkaz na článek Anamel, která se na to dokázala podívat srdcem. O tento pohled nechci čtenáře ochudit. Rád bych, aby se na to každý mohl podívat i z druhé strany. Článek ZDE.)