Listopad 2012

Co nás čeká 21. 12. 2012? Aneb rozsáhlé vysvětlení jednoho z Mayů

28. listopadu 2012 v 11:58 | Fáďos |  Máyská proroctví a rok 2012
Článek je psán pro web Srdce nové energie.

Magické datum 21. 12. 2012 dnes hlodá v mysli téměř každému. Děje se tak i přes enormní snahu mnohých z nás udržet svou mysl v přítomném okamžiku. Obtížně se tomu brání - zvlášť když člověk stále hledá tu "svou" verzi, kterou by jeho Vnitřní já ideálně přijalo.
Nabízíme na webu našim čtenářů poměrně širokou paletu alternativních názorů. Některé se dokonce vzájemně vylučují. Avšak zastáváme názor, že finální volba je na čtenářovi a my přinášíme pouze informovanost. Proto si nedělám iluze, že by všechny naše vážené čtenáře níže uvedené video oslovilo stejně, jako mě; důležité pro nás však bude, pokud jej osloví alespoň jeden z našich předkládaných pohledů, neboť všechny tyto články vybíráme s péčí a vědomím, že "jsou v tom správném proudu".
Přečetl jsem již tisíce řádků nesoucích rozmanitou škálu teorií. Ale dneškem se pro mě něco změnilo. Narazil jsem totiž na video, které můžete vidět níže. Přineslo mi řadu zajímavých informací a názorů, ale především tomuto videu přitakalo i mé nitro. Tato půlhodinka se tak pro mne stala zásadní, přestože vlastně nic nemění.

A co že je náplní onoho videa?
Nemohu samozřejmě vypsat vše o čem pan Ac Tah hovoří, ale mohu Vás navnadit, předložit takovou malou ochutnávku.
# Dozvíte se do jaké míry si světová "elita" troufá zasahovat do "chodu" planety a kde se vlastně vzalo vychýlení zemské osy o celých 18° (to je poměrně hodně).
# Přijde řeč také na to, proč je velmi důležité mít ve dnech od 21. 12. 2012 do 23. 12. 2012 po ruce tužku a papír a zapisovat všechny cenné myšlenky. Bude jich totiž nečekaně mnoho. Veliký důraz je kladen také na realizaci těchto myšlenek - jinak postrádají smysl.
# Ze široka bude probírána otázka povznesení vědomí. Více méně by se dalo říct, že jde o stěžejní téma.
# Jedna z diskuzních otázek také bude směřovat na v posledních dnech často zmiňované tři dny temna. Je třeba předem upozornit, že se opravdu není čeho bát. Tyto tři dny temna jsou jen "vedlejším účinkem" postavení planet, které se dostanou do zákrytu jedna za druhou. Negativní dopad toto může mít pouze na elektroniku, elektrické sítě - a to vlivem enormně silné energie, která k nám bude směřovat z Univerza.
  • první den: zatmění Měsíce
  • druhý den: zatmění Venuše
  • třetí den: ráno bude něco jako "prodloužená noc"
# Po celou dobu videa bude pan Ac Tah apelovat především na to, že sami nesmíme zaspat. Nesmíme zůstat ohromeni tím, co se stalo, ale měli bychom se snažit nabytý stav vyššího vědomí udržet, uchovat; začít pracovat na zlepšení života na této planetě; začít realizovat myšlenky, které jsme si během této doby stihli zapsat, atd. K tomuto apelu se přidávám i já sám, protože cítím, že je to důležité.

Ale teď už konečně ke slibovanému videu. Pan Ac Tah mluví španělsky/ portugalsky (nejsem si jist) a je tlumočen do angličtiny. Ve videu jsou české titulky, které by se měly spustit automaticky. Pro lepší čitelnost titulků doporučuji zvětšit si video na full screen (ikonka vpravo dole). Přeji intenzivních třicet dva minut.


Dlužím dodat, že k tomuto videu mě přivedla Mysteriopedie.

Hovoří: Ac Tah (jeho web ZDE)
Text: Fáďos

Sen z tunelu

7. listopadu 2012 v 0:24 | Fáďos |  Na okraj
Z neděle na pondělí se mi zdál velice zajímavý sen a nevidím důvod, proč bych jej zde neměl publikovat. Líčil jsem jej své přítelkyni a touto formou je také psaný. Nuže - tu je:

Pamatuju si, že jsem odněkud šel s jasným cílem - že jdu za Tebou. A přesně jsem věděl, kde jsi. Ty jsi na mě čekala v takovém starém tunelu. Ten vypadal spíš jak nějaká podzemní chodba tesaná ve skále a byl jakoby obousměrný. Prostě po pravé straně se šlo tam a po levé ven. Obe tyto strany byly rozdělené takovou malou rozpadlou zídkou asi po kolena. A byla tam úplná tma - jediné světlo bylo od vchodu. Taky se ten tunel zatáčel doleva takovou pozvolnou zatáčkou. Do toho tunelu jsem vešel a cca 100 metrů od začátku (asi v jeho polovině) jsi mě čekala. Přivítali jsme se a rozhodli se, že se tam budeme milovat. Při tom jsme řešili, co budeme dělat, až tam někdo půjde (přestože bylo poznat, že není moc frekventovaný, několik lidí denně tama chodilo).
Usoudili jsme, že kdyby někdo šel, tak uvidíme světlo od baterky a spakujem se. No a jak jsme se tam milovali, tak jsme najednou slyšeli kroky, které se blížily z druhé strany, než jsem přišel já. Ale nepředcházelo je žádné světlo. V tom jako by mi všechno docvaklo a já Tě rychle vzal za ruku a utíkali jsme z tama pryč. Přitom si dobře vybavuju ten pocit, že se k nám blíží nějaká temná bytost - že normální člověk chodí vždycky s baterkou (jako by to v tomto tunelu bylo jasně dané pravidlo). Z tunelu jsme vyběhli těsně před ní. Ta bytost neměla žádnou určitou podobu a ani nevypadala, že se nás snaží chytit... Jen se sunula tunelem svou běžnou rychlostí a já jsem věděl, že nás nesmí dohnat. Když jsme vyběhli ven, oba jsme se vznesli nahoru a poletovali jsme nad ní a sledovali ji (přitom si vůbec nevybavuju, jak vypadala...prostě nijak). A tak jsme tam nad níc levitovali a poletovali...jako bychom věděli, že ona za náma nemůže, že je připoutaná k zemi a že toto je naše záchrana. Byli jsme strašně vystrašení, ale oba jsme se usmívali, protože jsme jí dokázali uniknout.
Následně se přesouvám časově nejspíš o kus dále. Byli jsme v místnosti, do které vedl ten tunel (taková jakoby jeskyně)...s řadou dalších lidí, kteří vypadali jako by patřili do nějaké sekty. Ta byla osvětlená, jak jen to šlo. V té místnosti (nebo v té společnosti) jsme se nemohli držet za ruce a museli jsme se chovat, jako bychom k sobě nepatřili. A taky si vybavuju, že jsme se všichni měli držet co nejdál od tmavých koutů, které se nepodařilo osvětlit. K jednomu jsem se zkusil přiblížit a cítil jsem strašně moc negativní energie..a tak jsem se stáhl zase ke středu. Tím ten sen končil.

Samotného mě ohromuje, kolik detailů si pamatuju.
Teď už jen zbývá zamyslet se nad významem x).
Fáďos