Bioenergie (4/4)

14. prosince 2011 v 18:09 | Fáďos |  Život obecně
Poslední část x)

----------------

Místa dodávající energii


Stejně jako lidské tělo má energetická centra - čakry a energetické dráhy - meridiány, má i země své čakry a meridiány. Určitě bychom měli alespoň jednou za tři měsíce navštívit takovou čakru země a načerpat z ní sílu a pohodu. K takovým místům patří například Stonehenge v Anglii nebo krakovský Vavel. Taková místa jsou samozřejmě i u nás. Sice nejsou tak světoznámá a mohutně navštěvována, ale podle mne o to lépe. Já sám znám nedaleko Prahy místo takové místo, kde je nejen klid, ale cítím se na tomto místě báječně. Citlivý lidé cítí v těchto místech klid mysli, teplo a příliv energie. Ti necitliví si častější návštěvy zde zdůvodňují krásou místa. Je totiž vždy otázkou zda nás k onomu místu přitahuje výtvarná stránka krajiny nebo její energetická stránka. Myslím, že je to výsledek - je to jedno. Z návštěvy onoho místa se cítíme příjemně. Každý by si měl najít pro sebe takové místo. které mu umožní navodit klid v těle a načerpání nové čisté posilující energie. Samozřejmě, že je nejlepší pokud se nalézá blízko našeho bydliště. Ve městech lidé moc takových příležitostí nemají. Každý z nás potřebuje něco jiného.
Jeden tíhne k lesu, druhý k vodě, další ke skalám apod. Pokud takové místo naleznete navštěvujte ho často. Časem se mezi vámi a oním místem vytvoří zvláštní vazba. Na tomto místě budete cítit, že se vám zde lépe dýchá , vyčišťuje se vám mozek a čas zde plyne nějak jinak. Vazba, která se mezi vámi vytvořila vám umožní přenést se i v mysli na toto místo a načerpat onu zvláštní energii. To má výhodu v tom, že pokud nemůžete ono místo navštívit z jakýchkoliv důvodů můžete se do něho přenést ve své mysli ve svých představách. Bude to vlastně jakýsi druh meditace. Po krátké chvíli ucítíte jak do vašeho dlaní a vašeho těla vstupuje ona blahodárná energie, energie vašeho místa klidu a působení, vaší energetické oázy. Při této meditaci nastavte dlaně a po přenesení se do onoho místa ho požádejte o dodání potřebné energie a klidu. To se vám díky Bohu ale nezdá, to se skutečně realizuje přenos energie z vašeho místa do vašeho těla. A to ať jste kdekoliv na světě. Tato energie svůj potenciál se čtvercem vzdáleností neztrácí. Tento náš svět je založen na energiích a informacích a právě toto je energoinformatika v praxi. Na konec vašeho spojení, když cítíte, máte vyčištěnou mysl a načerpán dostatek energie nezapomeňte svému místu poděkovat. Tato energetická pomoc je velmi účinná obzvláště při nemocích, kdy jsme upoutáni na lože.

Autor: Josef Schrötter

Předchozí část tady.
Fáďos
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 bed bed | 15. prosince 2011 v 2:56 | Reagovat

Za našim domom pod Tatrami tečie potok. V zákrute naplavilo malinkatú pláž. Pred 15timi rokmi som po návšteve tohto miesta po daždi a pohľadu k horám, kde prúdy svetla sa dvíhali k miestu v nebi, pocítila prvýkrát stav povznesenia. Blažené osvietenie.
Dlho som tam nebola, až v roku 2009 som tam znova zazrela, a bolo oäť útulno, pekne. Vnúčatá sa hrali v piesočku a vode :-). ani  povodeň miestu neubrala.
Ostatné leto som zašla na to miesto - aké bolo moje prekvapenie, na plážičke ktosi vyskladal z placatých kameňov velké  SOS, potom srdce, a zas SOS a srdcea postavičku.
Pár kamienkov som pridala :-)
to miesto je čarovné i pre iných, však ?

2 Patrik Bulak Patrik Bulak | Web | 15. prosince 2011 v 19:38 | Reagovat

Krása, Honzo :-)

bed: Tatry jsou úžasné samy o sobě :-o :-))

3 Patrik Bulak Patrik Bulak | Web | 15. prosince 2011 v 19:41 | Reagovat

F: Tím myslím hlavně to, že jsi vůbec tyhle věci kolem energií sem dal; mám pocit, že sbíráš vehementně informace :-) Znám to :-) Je vidět, že jsi pokročil :-).

4 Fáďos Fáďos | Web | 16. prosince 2011 v 2:54 | Reagovat

Děkuju vám oběma za komentáře x).

Bed: Takové místa jsou krásné x). Člověk tam může sedět klidně celé hodiny a je tam spokojený...prostě je x).

Patrik: Jo, snažím se x). Zajímá mě to, líbí se mi to, tak proč ne x). Dřív nebo později si tím projde (asi / snad) každý x). ...bavíme-li se o této době, kdy je změna na spadnutí.

5 bed bed | 17. prosince 2011 v 14:29 | Reagovat

Ľudia, majte pekné Vianoce, tam, práve na tom MIESTE, kde budete.  kde ste ! :) Ja idem k moru, hľadať zas nejaké nápisy o láske a mieri.
Bye

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama